Poštovné zdarma při objednávce nad 3 000 Kč.

Možnosti dopravy a platby:

  • Zásilkovna do 5kg doručení na výdejní místo 65,- Kč
  • Zásilkovna do 10kg doručení na výdejní místo 140,- Kč
  • Zásilkovna do 5kg doručení na adresu - večerní doručení 120,- Kč
  • Zásilkovna do 10kg doručení na adresu - večerní doručení 150,- Kč
  • Zásilkovna do 5kg doručení na adresu 90,- Kč
  • Zásilkovna do 10kg doručení na adresu 110,-

Způsob dopravy

Zásilkovna - doručení na výdejní místo

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu výdejního místa Zásilkovny do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. 

Zásilkovna - doručení na adresu

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. 

Zásilkovna - doručení na adresu ve večerních hodinách

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu ve večerních hodiných do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. 

Způsob platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Číslo bankovního účtu:

2900948955/2010 vedený u FIO banka a.s.

*Expedice

Zboží expedujeme do druhého pracovního dne od obdržení objednávky při platbě kartou, v případě platby bankovním převodem nejprve čekáme na připsání částky na náš bankovní účet. Během sezóny v období října až prosince či v případě mimořádných akcí (den dopravy zdarma, výprodeje) se doba expedice může prodloužit na dva, tři, výjimečně pak na více pracovních dní.