Co napsala zakladatelka Kimmy candles o sobě a své značce...?

Jmenuji se Kim a založila jsem Kimmy Candles, abych s vámi mohla sdílet pohodu a dobrou atmosféru, kterou si tu tvoříme.

Design, nálepky a vůně? Tvořím a vybírám je já. Vaření a ruční odlévání svíček? Kdysi jenom já jako one woman show, ale díky vaší podpoře je nás teď o pár jednotek více. 

Začalo to svíčkou, která je pro mě symbolem něčeho pozitivního - vonné svíčky si zapalujeme při relaxaci, u večeře s přáteli, zkrátka většinou u všeho dobrého. Časem jsem přidala i tyčinkové difuzéry, které slouží jako další bytová vůně.

Ne nadarmo jsem navrhla logo Kimmy Candles, které má i skrytý význam. Vzhled loga je inspirován starou čínskou mincí, která nosí majiteli štěstí a bohatství. Takže od teď si při zapálení našich svíčkek můžete být jisti, že vás štěstí nemine. :)

Co bylo předtím?

Než vznikl tento projekt, tak jsem se chodila inspirovat na různá místa v Paříži, Římě a Miláně - tedy umělecká centra v Evropě, která na vás dýchnou svoji historií. Měla jsem také možnost zažít např. moderní Shanghai, Hong Kong nebo Taipei. Proto se moje tvorba prolíná těmito kontrastními prvky, kde kombinuji "starý, retro VS. moderní".

Mohla bych se rozepisovat dál, ale co tím chci říct je to, že mě pohání vášeň a radost z tvoření, které vám nyní můžu nabídnout skrz naše sójové svíčky a difuzéry.